Myśl o deszczu w dniu twojego ślubu może brzmieć jak twój najgorszy koszmar, który się spełnił – tłumi wszystkie twoje wymarzone plany i skrupulatną dbałość o szczegóły. Chociaż pogoda jest poza twoimi rękami, samo wydarzenie nie jest przegraną.

Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłu na ślub na podwórku, czy już planujesz zorganizować imprezy w środku, istnieją pewne środki ostrożności, które możesz podjąć, aby zapobiec mżawce. Do gry ślubne grasz będzie z pewnością rozjaśnić wszystkich na nastrój, jak również.

Jest coś romantycznego w deszczu, co może sprawić, że twój ślub będzie bardziej niezapomniany, niż myślisz, że to możliwe. Niezależnie od tego, czy planujesz z dużym wyprzedzeniem, czy dostosowujesz się w ostatniej chwili, mamy 12 wskazówek, jak opanować deszcz w dniu ślubu i szukać hal namiotowych.

namiot weselny

1. Wynajmij Namiot
Skontaktuj się z lokalem, aby sprawdzić, czy ma zaplecze na wypadek złej pogody. Jeśli już zdecydowałeś się na wesele w plenerze , możesz zamiast tego wynająć namiot. Chociaż może to być dodatkowa pozycja w Twoim budżecie, zapewni wszystkim suchość i pozwoli na kameralne wesele na łonie natury. Powinieneś być w stanie znaleźć dostawców, którzy mogą świadczyć usługi w ostatniej chwili.

2. Informuj Gości Na Bieżąco
Twoi goście będą się zastanawiać, co zrobić z deszczem na Twoim weselu. Daj im znać, umieszczając w zaproszeniach ślubnych adnotację „w razie deszczu” i zaktualizuj swoją stronę internetową o wszystkie niezbędne informacje. Docenią heads-up.

 

3. Zaplanuj 100% Szans Na Deszcz
Niezależnie od tego, czy w prognozie zapowiada się lekka mżawka, czy ulewna ulewa, chcesz zaplanować dzień tak, jakby deszcz był gwarantowany. Oznacza to, że musisz przejść przez swój plan na deszczowy dzień i zainwestować w ubezpieczenie weselne, aby zapewnić Ci siatkę bezpieczeństwa na wypadek, gdyby prognoza się pogorszyła. Ostatnią rzeczą, jakiej byś pragnął w dniu ślubu, jest stres, ponieważ dzień nie może przebiegać zgodnie z planem. Rozwiązaniem problemu są namioty weselne.

4. Współpracuj Z Dostawcami
Zapytaj sprzedawców, jak pracują w deszczowy dzień. Czy twój DJ na żywo lub muzycy nadal będą występować? Czy Twoja kwiaciarnia będzie musiała ponownie rozważyć swoje pomysły na kwiaty ślubne ? Ważne jest, aby wiedzieć, że zatrudniłeś grupę profesjonalistów – pracuj z nimi i ufaj, że zapewnią niezapomniany ślub.

 

5. Użyj Deszczu Do Kreatywnych Zdjęć
Nadchodzi zabawna część. Deszcz może stworzyć najbardziej nastrojowe, romantyczne ujęcia. Oświetlenie jest łagodniejsze, a doświadczony fotograf sprawi, że pojawi się na zdjęciach. Zapytaj fotografa, czy ma jakieś pomysły, aby ujęcie deszczowe było zabawne, słodkie i kreatywne. Jeśli to możliwe, umów się, aby zobaczyli miejsce z wyprzedzeniem, aby określić możliwe lokalizacje. Upewnij się, że wiesz, jakie pytania zadać fotografowi, aby uzyskać doskonałe zdjęcia.

6. Sprawdź Prognozę
Miej oko na prognozy aż do ślubu. Może się okazać, że będzie padać tylko w określonych porach dnia. Pozwoli to na dostosowanie szablonu programu weselnego do własnych planów z uwzględnieniem pogody.

 

7. Rozdaj Parasole
Każdy kocha dobrą ofertę dwa w cenie jednego. Parasole nie tylko utrzymują wszystkich w suchości, ale mogą również służyć jako zabawne rekwizyty do wykorzystania na zdjęciach. Tutaj możesz wykazać się kreatywnością i uzyskać efektowne zdjęcia. Czy chcesz, aby goście nosili dopasowane kolorystycznie parasole lub tworzyli morze kolorów z wszystkimi trzymającymi kolorowe parasole? Cokolwiek zdecydujesz, parasole są koniecznością.

8. Stwórz Ciepłe Środowisko
Nie ma nic lepszego niż przytulanie się w deszczowy dzień. Podawaj ulubione, takie jak gorące kakao i ciepły cydr, i ustaw lampy grzewcze lub ognisko, aby zapewnić gościom ciepło i ciepło. Możesz również złożyć własny batonik gorącej czekolady DIY, aby zabawiać gości.

 

9. Miej Dodatkowe Koce I Ręczniki
Deszcz może przynieść dużo wiatru, więc Ty i Twoi goście z pewnością docenicie dodatkowe koce i ręczniki, które zapewnią ciepło między zajęciami. Jeśli szukasz czegoś, co reprezentuje Ciebie i Twoją miłość, zdobądź koc ze zdjęciami z Twoimi inicjałami lub ulubionym zdjęciem pary przedstawiającym was dwoje. To idealny sposób na przytulanie się w dniu ślubu i sprawia, że ​​zdjęcia do ślubnej fotoksiążki są pełne miłości .

10. Bądź Praktyczny W Kwestii Włosów I Makijażu
Deszcz może nie być najlepszym przyjacielem piękna (nikt nie lubi rzadkiego tuszu do rzęs), ale nadal możesz wyglądać nieskazitelnie na swoim ślubie. Twój zespół będzie w stanie zaimpregnować Twój makijaż i podarować Ci modną niechlujną bułkę lub koronę z kwiatów, która nie rozpadnie się pod wpływem wody i wiatru. Faceci powinni również wybierać fryzury, które są jak najbardziej odporne na puszenie się.

 

11. Ustaw Odpowiedni Nastrój
Nie ma nic złego w zdenerwowaniu z powodu deszczu, ale nie pozwól, aby to uczucie cię ogarnęło. Dzień Twojego ślubu oznacza, że ​​wszystkie oczy są skierowane na Ciebie, a Twoi goście poczują się w Twoim nastroju. Jeśli potrafisz zachować optymizm i pozytywne nastawienie, Twoi goście też będą.

12. Deszcz Jest Niezapomniany
Najlepszą wskazówką na deszczowy ślub jest po prostu objęcie go! Planując wesele w plenerze, musisz zaakceptować każdą naturę, w tym deszcz. Chociaż nie możesz tego kontrolować, możesz kontrolować, jak się z tym czujesz. Nie robi się bardziej romantycznie niż ty i twoje inne ważne przysięgi handlowe w deszczu. Już sama ta scena sprawi, że Twój ślub będzie niezapomniany.

Pod koniec dnia bierzesz ślub z miłością swojego życia – deszczem lub słońcem. Deszcz może nie być idealny, ale jeśli zostanie odpowiednio zaplanowany, może zaoferować piękne zdjęcia, sprawić, że Twój ślub będzie ciepły i intymny, a Twój wyjątkowy dzień stanie się jeszcze wspanialszy, niż możesz sobie wyobrazić. Zrób zdjęcie swoich gości tańczących w deszczu do swojej współczesnej fotoksiążki ślubnej