Jaka jest pierwsza rzecz, której potrzebujesz podczas planowania imprezy plenerowej? Przygotowanie do pogody.

Niezależnie od tego, czy organizujesz przyjęcie z okazji ukończenia szkoły, zjazd rodzinny, czy weselny prysznic na świeżym powietrzu, pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał rozważyć, jest wynajem namiotu.

Odpowiedni namiot może zapewnić Twoim gościom najlepszą osłonę w przypadku deszczu, ucieczki przed palącym słońcem i upałem lub po prostu miejscem spotkań.

Namioty Nowit oferuje wiele możliwości wyboru na hale namiotowe na Twoje wydarzenie, a także może wykonać całą pracę związaną z ustawieniem i zdejmowaniem, jeśli nie chcesz podejmować się tego zadania.

Nasza firma oferuje trzy rodzaje namioty na imprezę, namiotów ramowych, namiotów konstrukcyjnych lub namiotów linowych i słupowych. Wybór stylu Twojego namiotu będzie zależał od rodzaju imprezy, którą organizujesz.

Namiot szkieletowy wymaga nieco mniej miejsca do ustawienia niż namiot z liną i masztem. Ma aluminiowe rury połączone w celu utworzenia ramy nośnej, a następnie materiał jest przymocowany do ramy, aby stworzyć namiot. Nie ma słupków środkowych, dzięki czemu przestrzeń pod namiotem jest niezakłócona. Namioty ramowe są samonośne i można je wbijać w ziemię lub obciążać w celu zabezpieczenia.

Namiot konstrukcyjnyma wyprostowane nogi, które można wbić w ziemię lub zważyć. Belki sufitowe są połączone z nogami i wygląda trochę jak budynek. Tkanina jest przepuszczana przez kanały kederowe w belkach, aby stworzyć namiot.

Te namioty mogą być budowane na nieograniczoną długość, a także nie mają słupków środkowych, świetnie nadają się na większe imprezy. Najlepiej wytrzymują również złą pogodę.

Plik namiot linowy i słupowymieć boczne drążki wokół krawędzi i większe słupy pod spodem, aby podeprzeć górę namiotu. Te namioty są dostępne w wielu szerokościach, a większość z nich można rozszerzyć wzdłuż. Oferujemy zarówno namioty tradycyjne, jak i namioty z daszkiem, ten rodzaj namiotu wymaga tyczenia w celu zabezpieczenia namiotu.

Przy wyborze rodzaju namiotu mogą być również brane pod uwagę inne czynniki. Namioty z linami i masztami są dostępne w różnych kolorach, w tym białym, czerwonym i białym, niebieskim i białym, a także w różnych rozmiarach, a większość z nich można rozszerzyć wymagania. Zebraliśmy namioty linowe i słupowe o różnej długości.