Bardzo ważne jest, aby każdy hydraulik Praga Północ miał podstawowe narzędzia hydrauliczne, gdy idzie do pracy. Posiadanie odpowiednich narzędzi hydraulicznych może sprawić, że naprawy będą proste i bardzo łatwe. Wśród skrzynek narzędziowych każdego hydraulika powinny znajdować się podstawowe narzędzia hydrauliczne, które zawsze powinny tam pozostać. Narzędzia, które muszą mieć wszyscy hydraulicy wykonujący pracę, odgrywają ogromną rolę w każdym zadaniu hydraulicznym, przed którym stoją liczby. Oto niektóre z narzędzi, które powinien mieć każdy hydraulik:

Szczypce

Hydraulik był znany z tego, że prawie przy każdej pracy nosił ze sobą klucz do rur. Chociaż klucz nasadowy jest nadal bardzo przydatnym narzędziem hydraulicznym, został zastąpiony blokadą kanału. Nowe narzędzie używane zamiast klucza nasadowego jest bardzo praktyczne i szybkie. Z łatwością poradzisz sobie z pracami hydraulicznymi. Szczypce działają jeszcze lepiej, gdy są parami, jedną do odkręcania, a drugą do stabilizacji rury. Posiadanie szczypiec o różnych rozmiarach może uprościć i ułatwić projekty hydrauliczne.

Klucz podstawowy

To narzędzie jest czasami nazywane „kluczem do zlewu” i jest bardzo użytecznym narzędziem. To narzędzie może się przydać, gdy musisz wymienić stary kran w pralni, łazience lub zlewie kuchennym. Klucz podstawowy to przydatny klucz samozaciskowy, którego można używać do dokręcania lub poluzowywania akcesoriów w trudno dostępnych miejscach. Kiedy hydraulik Bemowo kupuje to narzędzie, zwykle kupuje takie, które ma teleskopowy trzpień, który może samodzielnie utrzymywać pozycję 90 stopni, aby uprościć sprawę.

Klucze do rur

Konieczność i podstawowy wymóg w prawie każdym projekcie hydraulicznym, który musi być zawsze przechowywany w skrzynce narzędziowej hydraulika. Klucze nasadowe okazują się bardzo przydatne, jeśli chodzi o elementy gwintowane, takie jak żelazne rury. Różne akcesoria, takie jak hydranty ogrodowe, złączki do podgrzewacza wody i regulatory ciśnienia, będą wymagały użycia kluczy do rur, aby zapewnić wystarczający wyciek, aby ułatwić odkręcenie. Dobrze byłoby mieć klucz nasadowy o innym rozmiarze.

Uchwyt spawalniczy i pudełko.

Praca z rurkami miedzianymi i rurkami lutowniczymi wymaga użycia palnika spawalniczego i skrzynki. Skrzynka lutownicza zwykle zawiera przecinak do rur, rozwiertak, topnik i szczotkę, ściereczkę emory i szczotki do czyszczenia rur.