Zawarte w naszej ofercie przeprowadzki międzynarodowe są naszą specjalnością. Jako europejska czołówka jednostek przewozowych reprezentujemy osoby prywatne i przedsiębiorstwa przed Urzędami Celnymi, organizujemy przeprowadzki wystaw i muzeów, przygotowujemy dowody niezbędne w międzynarodowym transferze. Sprawdź naszą wizytówkę oferującą transport Wrocław, znajdziesz tam najważniejsze informacje na temat naszych usług transportowo przeprowadzkowych.

Co transportujemy

Przewozimy pianina, archiwa, kasy pancerne, komputery. Bezpieczne przeprowadzki – posiadamy opakowania tekturowe, folie pęcherzykową i inne materiały niezbędne przy przeprowadzce.

Optymalny wyposażenie, najwybitniejsi specjaliści oraz najwyższa sprawność transportu w naszej firmie sprawia, iż przy porównaniu firm przeprowadzających w naszym kraju, konkurencja nie ma najmniejszych szans na przeprowadzki.

Fachowość przeprowadzek

To co wyróżnia nas na rynku przeprowadzek, to niemały prestiż wynikający z fachowości i perfekcyjnej jakości naszych przeprowadzek.

Oferowane przeprowadzki organizacji są naszą specjalnością. Posiadamy przystosowane do przeprowadzek meblowozy i pracowników z dużym doświadczeniem, którzy zdemontują wyposażenie, zabezpieczą komputery i sprzęt biurowy, a następnie efektywnie załadują na samochód, jaki jest specjalnie zabezpieczony, tak aby uniknąć potencjalnych stłuczeń i zniszczeń.