W podwieszane sufity są umieszczenie w korzystnych rozwiązań i urządzone ekspertów. Mowa o prostej infrastrukturze z wieloma zaletami. Dziś je znamy dokładniej:


1- Sufity napinane są łatwe w montażu:

Jedną z głównych zalet jest łatwa instalacja.

Ponieważ są one wykonywane na zamówienie, sufity napinane pasują do każdej instalacji. Dzięki temu możemy zakończyć Twój kompletny montaż w ciągu kilku godzin, jakby tego było mało, powierzchnia, na której pracujemy, nie jest prawie brudna.

2- Efekty estetyczne w niskiej cenie:

Sufity napinane wykonane są z plandek PCV, które pozwalają dopasować się do niemal każdej przestrzeni . Co pozwala na profesjonalne projektowanie sufitów, niemożliwe do osiągnięcia z innymi materiałami (szczególnie jeśli zależy nam na zachowaniu konkurencyjnych cen)

Kolejną z ich najbardziej niesamowitych zalet jest to, że dostosowują się do oświetlenia i projekcji, tworząc fantastyczne przestrzenie niskim kosztem.

3- Prosta konserwacja:

Można je łatwo zdemontować i całkowicie wyczyścić tylko wodą.

Jedną z mniej znanych zalet sufitów napinanych jest ich pamięć morfologiczna. Oznacza to, że po usunięciu sufit wraca do swojego pierwotnego kształtu i świeci pod wpływem ciepła. Niezależnie od lat, które miną od jego montażu. Więcej o tym możemy poczytać na stronie https://dekodps.pl/.

4- Sufity napinane są bardzo odporne:

W idealnym stanie mogą trwać ponad 20 lat. Jeśli dodamy do tego jego niską cenę, to mówimy o jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań na dłuższą metę.

5- Są również odporne na wycieki wody:

Jedną z naszych ulubionych zalet sufitów napinanych jest to, że zapewniają nam duże bezpieczeństwo.

Są one w stanie wytrzymać nawet wycieki wody o objętości kilku litrów, będąc w tym sensie bardziej odporne niż ich wersje tynków i / lub konstrukcji metalowych. Dlatego firma wykonująca sufity napinane montaż ma tak wielu klientów.

Z drugiej strony uzyskujemy wytrzymałość bez dodatkowego ciężaru, ponieważ płótno PCV, z którego wykonane są sufity napinane, zapewnia znacznie mniejszą wagę niż reszta konstrukcji zaprojektowanych do tego celu.

6- Pozwalają izolować akustycznie pomieszczenie:

I to dlatego, że jego materiały zapewniają nam świetne właściwości pochłaniania dźwięku. Dzięki swoim mikrootworom (ledwo dostrzegalnym dla naszych oczu) tkanina PVC jest w stanie przekształcić fale dźwiękowe w energię cieplną.

Eliminuje to również zwykły pogłos w zatłoczonych obszarach.

Jako dodatkowy atut powiemy, że efekt uzyskuje się bez rezygnacji z estetyki pomieszczenia, co jest niemożliwe w przypadku innych systemów izolacji akustycznej.

7- Możemy stworzyć świetne efekty świetlne:

Tkaniny tworzące sufity napinane przepuszczają przez nie światło. Instalując oświetlenie LED możemy osiągnąć niesamowite efekty o futurystycznym charakterze.

Aby to osiągnąć, montujemy diody LED na oryginalnym suficie, aby nie były widoczne, gdy pozostaną wyłączone.

Jedną z zalet, które możemy w pełni wykorzystać w obiektach publicznych i prywatnych.

8-100% materiałów nadających się do recyklingu

Ze względu na nasze zaangażowanie w ochronę środowiska używamy materiału Renolit . Renolit to materiał, który jest produkowany bez użycia wody i bez emisji gazów CFC lub HCFC. Gwarantujemy, że arkusze są produkowane z plastyfikatorów, które nie zawierają ftalanów, a materiał nie zawiera kadmu, arsenu ani rtęci. Oznacza to, że materiały Renolit nadają się w 100% do recyklingu, łącznie z opakowaniem.

To tylko niektóre z naszych preferowanych zalet rozwiązania, które każdego dnia zdobywa coraz więcej obserwujących.