Uważamy, że każde wesele musi. Być. Doskonały. Wiemy, że perfekcja oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i ponad 400 weselami rocznie, można śmiało powiedzieć, że pomogliśmy z naszą sprawiedliwą częścią wieczności.

Wiemy, że jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich i cieszymy się z wyzwania, jakim jest stworzenie niepowtarzalnych i niezapomnianych chwil w najlepszych miejscach weselnych, jakie ma do zaoferowania. Położone w najbardziej malowniczych miejscach w mieście, żaden szczegół nie jest zbyt mały, a żadne żądanie nie jest zbyt duże. Doskonale również wiemy jak ważny jest dobry catering.

Musieć. Być. Doskonały.

Tworzymy czarujące i urzekające doznania, dostosowane do każdego stylu i rozmiaru uroczystości. Wybierz miejsce w CBD, ogrodzie lub na nabrzeżu lub przedstaw nam swoją wizję idealnego dnia, a my znajdziemy dla Ciebie najlepszą lokalizację.

Nasze sale przyjęć są wyjątkowe i naprawdę niezapomniane; nasze usługi i przestrzenie obejmują najbardziej wystawne przyjęcia zaręczynowe, kameralne kolacje próbne i najbardziej urokliwe prysznice dla nowożeńców . Jesteśmy z Tobą na każdym kroku, świętujmy każdy kamień milowy w odpowiedni sposób. Sprawdź http://gastro-crew.pl/dowoz/.

NOWA FALA WYŻYWIENIA WESELNEGO
Zapewniamy catering weselny w wybranym przez Ciebie miejscu, dobierając ambitne i sezonowe menu, które dopełni Twój idealny dzień.

Nasz zespół pełnych pasji planistów i ekspertów od cateringu weselnego z pewnością Cię uspokoi. Masz pomysły. Wykonujemy je. Właśnie dlatego pary świętujące swój wielki dzień na naszych przyjęciach weselnych i lokalach budzą się podekscytowane, błogie i entuzjastyczne na nadchodzący dzień. Zapewniamy strefę bezstresową, więc zrelaksuj się w naszych oszałamiających halach i na świeżym powietrzu w całym Melbourne.

Nasza dbałość o szczegóły nie ma sobie równych. Znasz tych, którzy prasują prześcieradła i organizują swoją garderobę według koloru i okazji? To my. Ale nie daj się przekręcić, wiemy, jak ożywić imprezę i kochamy… miłość.

CIESZ SIĘ ODDYCHAJĄCYMI WIDOKAMI DZIĘKI WODNYM MIEJSCOM ŚLUBNYM
Jaki jest Twój styl? Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać ekscentryczne, nowoczesne, kiczowate czy tradycyjne, nasze sale weselne zapewniają weselom  mnóstwo romantycznych scen, które pasują do Twojej listy życzeń. Każde miejsce w zapewnia idealne płótno na Twój wielki dzień lub zapierające dech w piersiach intymne otoczenie dla Twoich najbliższych.

Pozwól nam dostosować nasze wyjątkowe miejsca weselne, aby spełnić każde Twoje życzenie. Nasi specjaliści weselni są do Twojej dyspozycji, aby stworzyć Twój idealny dzień pełen jedzenia, zabawy i wiecznych chwil.