Yankee Candle ogłosiła Discovery jako zapach roku 2021. Nowa świeca, którą można kupić, została stworzona, aby odnowić uczucia odkrycia, energii, połączenia i pragnienia. Spodziewaj się nut czerwonego imbiru, marakui i uspokajającej przyprawy waniliowej — idealne do odświeżenia Twojego domu. Świeca discovery to doskonała opcja jako świeczka na prezent.

Powiedzmy coś więcej na temat świeczki Discovery. „Współpracując ściśle z ekspertami ds. perfum i trendów, odkryliśmy, że ludzie na całym świecie pragną podróży i eksploracji bardziej niż kiedykolwiek wcześniej” – mówi Anna Whitton, wiceprezes ds. marketingu w Yankee Candle Company.

„Wiedząc, że podróże mogą być w tym roku niedostępne dla wielu osób, Zapach Roku 2021 został zaprojektowany, aby pomóc ludziom spełnić powszechne pragnienie odkrywania nowych kultur, tworzenia nowych wspomnień i nawiązywania nowych kontaktów w zaciszu własnego domu .

Po nawiązaniu współpracy z ekspertami ds. trendów, mody i zapachów podczas procesu selekcji, powstała świeca została zaprojektowana tak, aby pomóc Ci „przyjmować nowe doświadczenia i kultury”.

Świece Yankee Candle Zapach Roku 2020

W zeszłym roku Yankee Candle zaprezentowała Awaken jako zapach roku. Nowa świeca została stworzona, aby otworzyć nasze oczy na proste piękno codzienności, ze wspaniałymi nutami bursztynu, drewna wyrzuconego przez morze i świeżych krystalicznych minerałów.

„Dzięki naszym badaniom na temat Zapachu Roku dowiedzieliśmy się, że nastąpiła znacząca zmiana kulturowa, polegająca na odejściu od ciągłego pragnienia więcej : więcej opcji, więcej komunikacji, więcej bałaganu materialnego” – mówi Anna Whitton, wiceprezes ds. marketingu w Yankee Candle Company.

„Coraz częściej ludzie chcą uprościć swoje życie, odłączyć się od ciągłego gwaru technologii i ponownie połączyć się ze sobą oraz z tymi, na których im zależy. Konsumenci poszukują znaczących doświadczeń, które dają im większe poczucie siebie”.

Świece Yankee Candle Zapach Roku 2019

Rok 2019 był pierwszym, kiedy Yankee Candle wprowadziła swój Zapach Roku. Nowa świeca, nazwana „One Together”, została stworzona, aby „odzwierciedlać nasze wspólne pragnienie wyrażania naszej indywidualności, jednocześnie łącząc się z różnorodnym światem wokół nas”.

Ma słodkie nuty głowy mandarynki, nektarynki i czarnego pieprzu zmieszane z kwiatowymi nutami środkowymi kluczowego składnika – rzadkiego cudownego kwiatu – wraz z gwiaździstym jaśminem i kwiatem skrzeli. U jego podstawy był głębszy aromat z nutami zamszu, drzewa sandałowego i bursztynu.